Lubimy słodycze i staramy się, by klienci zawsze  znależli cos interesującego dla siebie, swoich rodzin i znajomych na co dzień i z różnych okazji

 Ciastkarnia Poznańska Koszalin, Cukiernia , Weselne , urodzinowe, ślubne, komunijne, torty foto

Nasza oferta skierowana jest do klientów w różnym wieku .Wśród wyrobów są słodkości dla nieletnich i dorosłych bardzo często wykonywane na indywidualne życzenie dzieci, dziadków i rodziców.

Wszystkie wyroby są chętnie degustowane przez właścicieli ciastkarni, ich dzieci i wnuki. Od kilkudziesięciu lat pracujemy tak,aby nasi klienci mieli z Ciastkarnią Poznańską " słodsze życie".


Mamy nowy zakład produkcyjny, nowoczesne maszyny i urządzenia i staramy się to jak najlepiej wykorzystać ku zadowoleniu naszych klientów.
Wszystkich Panstwa zapraszamy do naszych sklepów w Koszalinie.

 

torty weselne koszalin
torty ślibne urodzinowe koszalin
torty ślibne urodzinowe koszalin
torty komunijne koszalin
torty weselne koszalin
torty fototorty koszalin

 

 

 

 To najstarszy zakład branży cukierniczej w Koszalinie i jeden z najstarszych na Wybrzeżu. Działa nieprzerwanie od 1950 roku jako firma rodzinna.Nazwę wzięła od  miejsca urodzin jednego z założycieli.

Cukiernia Koszalin, Ciastkarnia Koszalin, Torty urodzinowe, Torty weselne, ślubne , komunijne, torty foto

Prawie pół wieku samodzielnie prowadziła ciastkarnię Janina Grzegorek, do której dołączyły córki, zięć i wnuk. Prawie wszyscy pracownicy to dawni uczniowie , którzy pod okiem doświadczonych mistrzów zdobywali  praktyczne umiejętności w zawodzie cukiernika.

 
O FIRMIE         WYROBY        OFERTA      GALERIA       KONTAKT